Musisz uaktualnić Flash Playera
Musisz uaktualnić Flash Playera
ZANURZENIOWE POMPY WIRNIKOWE FLUX

Zanurzeniowe pompy wirnikowe mają zastosowanie zawsze wtedy, gdy mamy do czynienia z procesem pompowania lub cyrkulacji takich mediów jak np. środki chłodzące, smarne, niepalne rozpuszczalniki, oraz głównie kwasy i ługi, jak również inne chemikalia, oraz ich mieszaniny. Główne obszary zastosowania leżą w przemyśle chemicznym, techologii procesowej, lub obróbce powierzchni, galwanotechnice czy w produkcji płyt ze schematem drukowanym, wzbogacaniu wody i technice ściekowej.

Dzięki swoim parametrom: wydajność do 74 m3/h, oraz wysokość podnoszenia maks. 35 słupa wody czy praca ciągła sprostają wielu zadaniom procesowym.

Do klasycznych procesów opróżniania zbiorników stosowane stacjonarnie, lub przenośnie nadają się modele F 620 i F 640 z mechanicznym uszczelnieniem pierścieniowo-ślizgowym. Ich zastosowanie rozpoczyna się tam, gdzie kończy się wydajność pomp beczkowych.

Duża wydajność i pewność stosowania, uzupełniona możliwością pracy ciągłej pomp w wersji bezuszczelkowej w kontakcie z medium - modele F 706 - tylko z łożyskiem mającym kontakt, lub F 716 i F 726 z wolnym wałkiem, bez uszczelnień i łożysk w obszarze cieczy- czynią je pompami wielkiego formatu.

Jako napędy pomp (F 620, F 640, F706 i F 726) stoją do dyspozycji silniki trójfazowe o mocy od 0,37 do 5,5 kW z klasą ochronności IP 55.
Głębokości znurzeniowe pomp wahające się w zakresie od 300 do 4000 mm pozwalają zbezpieczyć prawie wszystkie ich obszary zastosowania. Stosowanie wysokojakościowych materiałów takich jak stal szlachetna, Hasteloy C, polipropylen (PP), polifluorek winylidenu (PVDF), dojrzałe konstrukcje, jak również kilkudziesięcioletnie doświadczenie -gwarantują długi okres bezusterkowej pracy.

typ F 620 S


typ F 620 TR


typ F 640 PP


typ F 640 PP/PVDF


typ F 640 PP-30TR/-230 TR


typ F 706 PP


typ F 716 PP/PVDF


typ F 726 PP/PVDF


TeMaR s.c. Dostarczamy urządzenia do wszystkich gałęzi przemysłu Siedziba firmy: ul. Rolna 46/7 61-487 Poznań    Realizacja: Dpl Agency